Skontaktuj się z nami

Drogi kliencie, masz wątpliwości, brakuje Ci wiedzy lub pieniędzy, czy też nie rozumiesz jak to wszystko działa, a chciałbyś wdrożyć podobne rozwiązania? Skontaktuj się z nami - odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe!

Adres:
4OZE Sp. z o.o.
ul. Polna 72/1
83-050 Lublewo Gdańskie

Godziny otwarcia:
Pon - Sob 8.00 - 16.00

Kontakt:

Dział Handlowy
email: dzial.handlowy@4oze.pl
tel.: 604 683 615

Biuro
email: biuro@4oze.pl
tel.: +48 58 526 13 56

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

Administratorem danych osobowych jest firma 4OZE sp. z o.o. z siedzibą w Pruszczu Gdańskim, ul. Przemysłowa 1A, 83-000. Znajdujące się w formularzu dane osobowe będą przetwarzane m.in. w celu wykonania Państwa zapytania. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny dla realizacji określonego celu przetwarzania. Poniższe zgody są dobrowolne. Państwa dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez 4OZE sp. z o.o. z siedzibą w Pruszczu Gdańskim, ul. Przemysłowa 1A (83-000), informacji handlowych i materiałów reklamowych drogą telefoniczną, na podany przeze mnie dotychczas lub w przyszłości numer telefonu lub przez środki komunikacji powiązane z numerem telefonu, w tym za pomocą automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez 4OZE sp. z o.o. z siedzibą w Pruszczu Gdańskim, ul. Przemysłowa 1A (83-000), informacji handlowych i materiałów reklamowych drogą elektroniczną, przez środki komunikacji niepowiązane z numerem telefonu lub na podany przeze mnie dotychczas lub w przyszłości adres e-mail, w tym za pomocą automatycznych systemów wywołujących.