fbpx
Finansowanie oze

Uzyskaj dofinansowanie

darkblue-line

Programy dofinansowań dla województwa pomorskiego

Zwrot z inwestycji w fotowoltaikę może nastąpić szybciej, niż Ci się wydaje. Wystarczy, że skorzystasz z licznych dofinansowań i dotacji. Na bieżąco monitorujemy, jakie są obecnie możliwości pod tym względem. Zaproponujemy Ci takie rozwiązania, dzięki którym obniżysz koszt inwestycji w fotowoltaikę – bez względu na to, czy zdecydujesz się na nią jako osoba fizyczna, prowadzący działalność gospodarczą czy jako jednostka samorządu terytorialnego. W zależności od tego, w jakim województwie będzie realizowana inwestycja, możliwości mogą się różnić. W praktyce w prawie każdym przypadku możliwe jest skorzystanie z zewnętrznego finansowania i ulg. Pomagamy naszym klientom w ubieganiu się o dostępne formy wsparcia inwestycji w fotowoltaikę – dopełnimy za Ciebie formalności. Sprawdź, na co możesz liczyć obecnie. Koniecznie skontaktuj się z nami – zasady dofinansowania zmieniają się z dnia na dzień.

darkblue-line

Ogólnopolski program "Mój Prąd"

Obniż koszt instalacji o kilka tysięcy złotych w ramach wsparcia z programu „Mój Prąd”.

Ulga podatkowa

Uwzględnij inwestycję w fotowoltaikę jako koszt uzyskania dochodów i obniż podstawę opodatkowania.

Ulga inwestycyjna dla rolników

Pozyskaj środki na zakup i montaż fotowoltaiki.

Nisko oprocentowany 
kredyt

Skorzystaj z kredytu na niski procent dostępnego na preferencyjnych warunkach. 

AgroEnergia 2021

Zyskaj wsparcie finansowe na montaż instalacji fotowoltaicznej.

Program priorytetowy Czyste Powietrze

Środki z tego programu są przeznaczane na dofinansowanie działań termomodernizacyjnych.

Energia Plus

Skorzystaj z dotacji lub pożyczki na fotowoltaikę dla firm.

Kredytowanie

Wnioskuj o środki z banku, aby stać się właścicielem fotowoltaiki. Ta inwestycja szybko Ci się zwróci! 

W przypadku każdego programu dofinansowań zasady są inne, wymagane są przeróżne dokumenty, które należy skompletować, ale nie obawiaj się. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi przepisami, monitorujemy zmiany i możesz mieć pewność, że przy naszej pomocy otrzymasz najbardziej opłacalne w danym województwie wsparcie finansowe inwestycji w fotowoltaikę. 
Nie trać czasu na poszukiwanie dostępnych form pomocy na własną rękę. Wszystko to zrobimy za Ciebie. Jeśli zostaniesz naszym klientem, to zadbamy o formalności – Ty zaś będziesz obserwować, jak szybko zakup instalacji fotowoltaicznej Ci się zwraca.

Nie masz oszczędności na taką inwestycję? Pomyśl o skorzystaniu z kredytowania. Środki uzyskane z banku możesz przeznaczyć na zakup i montaż instalacji. Będziesz spłacać raty zgodnie z harmonogramem odpowiadającym Twoim możliwościom finansowym. W takiej sytuacji czas zwrotu z inwestycji nieco się wydłuży, ale w dalszym ciągu to będzie zdecydowanie dobry krok! 

gdzie świadczymy usługi?

Lokalizacje

darkblue-line