fbpx
o 4oze

O firmie

darkblue-line

Jesteśmy już 7 lat na rynku i należymy do grupy najstarszych firm zajmujących się fotowoltaiką na polskim rynku. W tym okresie wykonaliśmy setki instalacji fotowoltaicznych i tysiące projektów. Dzięki naszemu doświadczeniu i inżynierskiej wiedzy możemy zaproponować usługę najwyższej jakości. Nie boimy się wyzwań, nie ma dla nas zbyt trudnego obiektu do zaprojektowania i wykonania instalacji fotowoltaicznej. Posiadamy własny dział projektowo-badawczy, który jest w stanie – w kooperacji ze specjalistami branży budowlanej, architektonicznej, elektrycznej i energetycznej – zrealizować każdy projekt związany z fotowoltaiką oraz innymi odnawialnymi źródłami energii. Dostarczamy i projektujemy również niestandardowe rozwiązania dla branży OZE – wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba produkcji prądu, przetwarzania lub oszczędzania energii.

Jesteśmy firmą lokalną, wykonujemy instalacje wyłącznie w promieniu 100km od siedziby firmy, tak aby zapewnić wysokiej jakości usługę serwisową w razie potrzeby.

Oferta
Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Handlowym
Solar Edge
misja 4oze

Nasza misja

darkblue-line

Wizja

Wykonujemy wyłącznie wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne.

Misja

Aby klient miał dostęp do wysokiej jakości instalacji, a nie tylko instalacji.

Nasze Wartości

Wartości 4oze

  1. Pracujemy tylko na wysokiej jakości sprzęcie/materiałach
  2. Zwracamy szczególną uwagę na etap projektowy, wykorzystując najnowsze zdobycze techniczne (dron, oprogramowanie do fotogrametrii, analizy cienia)
  3. Skupiamy się na zaprojektowaniu instalacji jak najwyższej wydajności dla każdego obiektu.
  4. Każda wycena poprzedzona wizją jest wyceną "pod klucz" Klient nie jest zaskakiwany w trakcie/po montażu dodatkowymi kosztami.
  5. Świadczymy kompleksową usługę wraz z wykonaniem dokumentacji użytkownika i pomiarami
  6. Przywiązujemy ogromną wagę do obsługi posprzedażowej.
pracuj z nami - kogo szukamy?

Praca

darkblue-line

W związku z rosnącą liczbą klientów, potrzebujemy instalatorów i innych ekspertów z branży OZE. Specjalistów, którzy mają doświadczenie w realizacji instalacji fotowoltaicznych, szeroką wiedzę i chcą dalej się rozwijać, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie i liczne bonusy pozapłacowe.

Zobacz, kogo szukamy
kogo-szukamy
gdzie świadczymy usługi?

Lokalizacje

darkblue-line